מיכל מ.

ד"ר צינמן,

הבלתי יאומן מבחינתי התגשם!

הודות ליכולות המופלאות שלך ולאמונה הרבה במעשייך.

זה התחיל בנועה בתי בת ה- 3.5 שאבחנה בעלת "אוטופיק דרמטיטס" מחלת עור ששלושה רופאי עור אמרו מפורשות :
" הכתמים האדומים שעל גופה יעלמו בגיל 18 ! "
אך, אתה התחלת המשימה האינטנסיבית שלך ולאחר טיפולים ממושכים נועה חלקה לגמרי! יתר על כך נועה אהבה מאוד לבוא לטיפולים,ותמיד שמחה וחייכה ושיתפה פעולה,כי ידעה שאתה עוזר לה. נכון,שהי עליות וירידות בטיפולה של נועה ,אך אתה לא אמרת נואש,להפך,עודדת אותנו ואמרת: "תראו,היא תבריא ותהיה חלקה" – ואכן, כל מילה שלך אמת לאמיתה!
לאחר שנכחנו כי אתה עושה נפלאות,אני מיכל, אמא של נועה,נכנסתי להריון. זהו הריון לא קל מבחינת הקאות הקרוי: " היפר מזיס" – אלו הקאות בלתי פוסקות( מתופעה זו סבלתי גם בהריונות הקודים ) מה שגרם לי לרדת 12 ק"ג ממשקלי במשך חודש,לשכב במיטה ולהיות מנוטרלת מכל פעילות.
הורי פנו אליך בבקשה לנסות לעזור לי להפסיק להקיא ואתה ללא כל היסוס אמרת:" תביאו אותה אלי".
ואכן, התחלתי בסדרת טיפולים. התגלו אצלי רגישויות שונות,אך אתה תמיד חייכת גם שהייתי במצב הכי "לא מחייכת" ,ואמרת: "את תהיי בסדר ילדה".

ואני האמנתי,כמו גם הורי,זאת לאחר שראינו שאת נועה הצלת!!!
עברתי 11 טיפולים אינטנסיביים אצלך, ושוב – הלא יאמן קרה!! הפסקתי להקיא עוד לפני החודש השלישי וחזרתי "להריח את הריח של הבוקר" – שכל כך היה חסר לי.
אני עדיין לא מאמינה על עצמי שזה אכן קרה. הודות לכוח האמנה שלך,להתמדה,לנחישות ולחיוך, נועה ואני חזרנו לחייך!!!


יובל מ.

ד"ר צינמן,

להכנס לחנות פרחים ולהנות שוב מהבושם שאתה זוכם במעומם. להרגיש בסכנה כאשר האש כבתה והאוכל נשרף ואתה רץ לכבות. וגם כבונוס,להפטר מהלחלוחית המטרידה המופיעה בערב לפני השינה. אלו חלק מהתחושות שהחזיר לי ד"ר צינמן בטיפול בשיטת NAET שפירושה הורדת אלרגיות בשיטת קניזיולגים. רבות תהיתי אם זה עוזר? ולכמה זמן? כעת, לאחר שנתיים אני עדיין מרגיש מעולה ורוצה להודות על השקעתו בריפוי.


מלכה ט.

ד"ר צינמן,

הגעתי למרפאתך לגמרי במקרה, עם גרד חזק בעיינים עד כדי כך שלא מצאתי לעצמי מקום. ואז בטיפול שנראה לגמרי הזוי( אמרתי לעצמי שיהיה ) ולהפתעתי יצאתי מהמרפאה מחייכת ללא שום גרד שממנו סבלתי זמן רב.
ואז המשכתי בטיפול נגד אלרגיה שממנה סבלתי במשך 35 שנים. וכך נפרדתי מידידתי הקרובה זה שנים רבות ה"ממחטה" שאותה אחזתי תמיד ביד ומהכדורים אנטי אלרגיים.
בעקבות הטיפול של ד"ר צינמן אני מרגישה טוב ומאושרת שאינני צורכת יותר כדורים. אני מודה לד"ר צינמן על היחס האנושי ההקשבה והטיפול המסור.
יישר כח.

Designed by MonkeyingAbout